Počítadlo návštěv

367761
Dnes
Včera
90
98

  

UZAVÍRKA ul.ONDRÁČKOVÉ v Líšni 2020 

v Líšni v Mariánském Údolí- nově až 2021

Změna dopravy do PODOLÍ 

 

Rekonstrukce ulice Ondráčkova v Brně-Líšni

V současné době je příjezd autem do Mariánského údolí možný pouze přes Podolí.

Příjezd na hřiště v Podolí není z Líšně možný ulicí Ondráčkovou, ale je nutné projet ulicí Holzovou a přijet do Podolí po staré vyškovské silnici.

Z důvodu rekonstrukce kanalizace bude od zahájení provozu nočních linek v neděli 1. 3. 2020 do ukončení prací (předpoklad do konce roku 2021) částečně uzavřena ulice Ondráčkova v Líšni. Práce budou probíhat v několika etapách, přičemž v první etapě dojde k následujícím opatřením:

Autobusová linka 55 bude ukončena v zastávce Podolská (přeložena cca o 180 metrů směrem k náměstí Karla IV.).

Regionální autobusová linka 151 pojede od 2. 3. 2020 ve směru do Brna v úseku mezi zastávkami Podolí a Brno, Mifkova odklonem po místních komunikacích obce Podolí (ulice Dědina, Palouk a Hřbitovní) k zastávce Šlapanice, Bedřichovice, rozc., po silnici II/430 do Brna a dále ulicemi Drčkova, Holzova a Belcrediho. Ve směru do Šlapanic pojede mezi zastávkami Brno, Nám. Karla IV. a Šlapanice, Bedřichovice, rozc. ulicemi Belcrediho, Holzova a Drčkova, po silnici II/430 do zastávky Šlapanice, Bedřichovice, rozc. a do obce Podolí, kterou projede po místních komunikacích se zastávkami Podolí a Podolí Líšeňská (přesunutá). Na objízdné trase obslouží zastávky Brno, Slatina, rozc. a Brno, Muzeum dopravy v obou směrech jízdy. Spoje ukončené v zastávce Brno, Mariánské údolí pojedou po standardní trase.