SEZÓNA 2018/2019

Počítadlo návštěv

256518
Dnes
Včera
57
350

  

Rozlosování zápasů FK RENOCAR PODOLÍ pro podzim 2019

Datum

Domácí

Hosté

Hřiště

Číslo

kateg.

VÝS

10.8.19 15:00

Moutnice

FK PODOLÍ B

Moutnice

2019623A2A0205

MUŽI B

 

10.8.19 16:30

FC Medlánky

FK PODOLÍ

Hudcova

2019620A3A0205

MUŽI A

 

17.8.19 17:00

FK Podolí

TJ Sok. Kobeřice

PODOLÍ

2019620A3A0303

MUŽI A

 

18.8.19 10:30

FK PODOLÍ B

Babice n.S B

PODOLÍ

2019623A2A0303

MUŽI B

 

24.8.19 9:00

Vojkovice

FK PODOLÍ

Vojkovice

2019623F1A0205

ŽÁCI ML

 

24.8.19 10:30

AC Lelekovice

FK PODOLÍ

Jundrov

2019620A3A0406

MUŽI A

 

24.8.19 15:30

Hrušovany

FK PODOLÍ B

Hrušovany

2019623A2A0406

MUŽI B

 

28.8.19 17:00

FK PODOLÍ

Měnín

PODOLÍ

2019623E1A1204

ŽÁCI ST.

 

30.8.19 16:30

FK PODOLÍ

Žabčice

PODOLÍ

2019623F1A0302

ŽÁCI ML

 

31.8.19 10:00

FK PODOLÍ

Čebín/Drásov

PODOLÍ

2019623E1A0302

ŽÁCI ST.

 

31.8.19 16:30

FK PODOLÍ

SK Sok. Lipovec

PODOLÍ

2019620A3A0502

MUŽI A

 

1.9.19 10:30

FK PODOLÍ B

Mokrá-Horákov

PODOLÍ

2019623A2A0502

MUŽI B

 

4.9.19 17:00

Ořechov

FK PODOLÍ

Ořechov

2019623E1A1305

ŽÁCI ST.

 

7.9.19 9:00

Měnín

FK PODOLÍ

Měnín

2019623F1A0406

ŽÁCI ML

 

7.9.19 16:00

Dol. Kounice

FK PODOLÍ B

Dol Kounice

2019623A2A0607

MUŽI B

 

8.9.19 13:30

D. Kounice/Kup.

FK PODOLÍ

Kupařovice

2019623E1A0407

ŽÁCI ST.

 

8.9.19 16:00

FC Vev. Bítýška

FK PODOLÍ

Vev. Bitýška

2019620A3A0607

MUŽI A

 

11.9.19 17:30

Ochoz

FK PODOLÍ

Ochoz

2019623E1A0206

ŽÁCI ST.

 

13.9.19 16:30

FK PODOLÍ

Mokrá-Horákov

PODOLÍ

2019623F1A0501

ŽÁCI ML

 

14.9.19 10:00

FK PODOLÍ

Hrušovany

PODOLÍ

2019623E1A0501

ŽÁCI ST.

 

14.9.19 16:00

FK PODOLÍ

FK Rájec-Jes.

PODOLÍ

2019620A3A0701

MUŽI A

 

15.9.19 10:30

FK PODOLÍ B

Žabčice

PODOLÍ

2019623A2A0701

MUŽI B

 

20.9.19 16:30

FK PODOLÍ

Blučina

PODOLÍ

2019623F1A0606

ŽÁCI ML

 

21.9.19 15:30

FK PODOLÍ

FK Vysočany-Šoš

PODOLÍ

2019620A3A0807

MUŽI A

 

22.9.19 10:30

FK PODOLÍ B

Židlochovice

PODOLÍ

2019623A2A0807

MUŽI B

 

28.9.19 9:00

Hrušovany

FK PODOLÍ

Hrušovany

2019623F1A0702

ŽÁCI ML

 

28.9.19 15:30

SK Babice n.S

FK PODOLÍ

Babice n/S.

2019620A3A0902

MUŽI A

 

29.9.19 10:30

Střelice

FK PODOLÍ

Střelice

2019623E1A0702

ŽÁCI ST.

 

29.9.19 13:15

Těšany

FK PODOLÍ B

Těšany

2019623A2A0902

MUŽI B

 

4.10.19 16:30

FK PODOLÍ

VIN.ŠUMICE

PODOLÍ

2019623F1A0805

ŽÁCI ML

 

5.10.19 10:00

FK PODOLÍ

Těšany

PODOLÍ

2019623E1A0806

ŽÁCI ST.

 

5.10.19 15:00

FK PODOLÍ

TJ Sok Bohdalice

PODOLÍ

2019620A3A1006

MUŽI A

 

6.10.19 10:30

FK PODOLÍ B

Přísnotice

PODOLÍ

2019623A2A1006

MUŽI B

 

12.10.19 9:30

Ochoz

FK PODOLÍ

Ochoz

2019623F1A0903

ŽÁCI ML

 

12.10.19 10:30

Zbraslav

FK PODOLÍ

Zbraslav

2019623E1A0903

ŽÁCI ST.

 

13.10.19 10:30

Vin. Šumice

FK PODOLÍ B

Vin. Šumice

2019623A2A1103

MUŽI B

 

13.10.19 15:00

FC Čebín

FK PODOLÍ

Čebín

2019620A3A1103

MUŽI A

 

18.10.19 16:30

FK PODOLÍ

POZOŘICE

PODOLÍ

2019623F1A1004

ŽÁCI ML

 

19.10.19 10:00

FK PODOLÍ

Říčany

PODOLÍ

2019623E1A1005

ŽÁCI ST.

 

19.10.19 14:30

FK PODOLÍ

TJ Vilémovice

PODOLÍ

2019620A3A1205

MUŽI A

 

20.10.19 10:30

FK PODOLÍ B

Ochoz u Brna

PODOLÍ

2019623A2A1205

MUŽI B

 

26.10.19 9:30

Vev. Bítýška

FK PODOLÍ

Vev. Bítýška

2019623E1A1104

ŽÁCI ST.

 

27.10.19 12:45

Šlapanice B

FK PODOLÍ

Šlapanice

2019623F1A1104

ŽÁCI ML

 

27.10.19 14:30

FK Černá Hora

FK PODOLÍ

Černá Hora

2019620A3A1304

MUŽI A

 

27.10.19 14:30

RAFK B

FK PODOLÍ B

Rajhrad

2019623A2A1304

MUŽI B

 

1.11.19 16:30

FK PODOLÍ

Těšany

PODOLÍ

2019623F1A0103

ŽÁCI ML

 

2.11.19 10:00

FK PODOLÍ

Vojkovice

PODOLÍ

2019623E1A0103

ŽÁCI ST.

 

2.11.19 14:00

FK PODOLÍ

FC Boskovice „B

PODOLÍ

2019620A3A0104

MUŽI A

 

3.11.19 10:30

FK PODOLÍ B

Šlapanice B

PODOLÍ

2019623A2A0104

MUŽI B

 

Rozlosování zápasů na hřišti FK Podolí pro podzim 2019
využití včetně SK LÍŠEŇ

Datum

Domácí

Hosté

Hřiště

Číslo

kateg.

VÝS

10.8.19 15:00

Moutnice

FK PODOLÍ B

Moutnice

2019623A2A0205

MUŽI B

 

10.8.19 16:30

FC Medlánky

FK PODOLÍ

Hudcova

2019620A3A0205

MUŽI A

 

17.8.19 17:00

FK Podolí

TJ Sok.Kobeřice

PODOLÍ

2019620A3A0303

MUŽI A

 

18.8. 10:00+10:00

SK Líšeň

Zbrojovka

PODOLÍ

 

U13+U12

 

18.8.19 10:30

FK PODOLÍ B

Babice n.S B

PODOLÍ

2019623A2A0303

MUŽI B

 

21.8. 15:30+17:30

SK Líšeň

Kroměříž

PODOLÍ

 

U15+U14

 

24.8.19 9:00

Vojkovice

FK PODOLÍ

Vojkovice

2019623F1A0205

ŽÁCI ML

 

24.8.19 10:30

AC Lelekovice

FK PODOLÍ

Jundrov

2019620A3A0406

MUŽI A

 

24.8.19 15:30

Hrušovany

FK PODOLÍ B

Hrušovany

2019623A2A0406

MUŽI B

 

28.8. 17:00+17:00

SK Líšeň

Havl.Brod

PODOLÍ

 

U13+U12

 

28.8.19 17:00

FK PODOLÍ

Měnín

PODOLÍ

2019623E1A1204

ŽÁCI ST.

 

30.8.19 16:30

FK PODOLÍ

Žabčice

PODOLÍ

2019623F1A0302

ŽÁCI ML

 

31.8. 10:00+12:00

SK Líšeň

Boskovice

PODOLÍ

 

U15+U14

 

31.8.19 10:00

FK PODOLÍ

Čebín/Drásov

PODOLÍ

2019623E1A0302

ŽÁCI ST.

 

31.8.19 16:30

FK PODOLÍ

SK Sok.Lipovec

PODOLÍ

2019620A3A0502

MUŽI A

 

1.9. 10:00+10:00

SK Líšeň

Vyškov

PODOLÍ

 

U13+U12

 

1.9.19 10:30

FK PODOLÍ B

Mokrá-Horákov

PODOLÍ

2019623A2A0502

MUŽI B

 

4.9.19 17:00

Ořechov

FK PODOLÍ

Ořechov

2019623E1A1305

ŽÁCI ST.

 

7.9.19 9:00

Měnín

FK PODOLÍ

Měnín

2019623F1A0406

ŽÁCI ML

 

7.9.19 16:00

Dol. Kounice

FK PODOLÍ B

D. Kounice

2019623A2A0607

MUŽI B

 

8.9.19 13:30

D.Kounice/Kup

FK PODOLÍ

Kupařovice

2019623E1A0407

ŽÁCI ST.

 

8.9.19 16:00

FC Vev Bítýška

FK PODOLÍ

V. Bitýška

2019620A3A0607

MUŽI A

 

11.9.19 17:30

Ochoz

FK PODOLÍ

Ochoz

2019623E1A0206

ŽÁCI ST.

 

13.9.19 16:30

FK PODOLÍ

Mokrá-Horákov

PODOLÍ

2019623F1A0501

ŽÁCI ML

 

14.9. 10:00+12:00

SK Líšeň

Vyškov

PODOLÍ

 

U15+U14

 

14.9.19 10:00

FK PODOLÍ

Hrušovany

PODOLÍ

2019623E1A0501

ŽÁCI ST.

 

14.9.19 16:00

FK PODOLÍ

FK Rájec-Jes.

PODOLÍ

2019620A3A0701

MUŽI A

 

15.9. 10:00+10:00

SK Líšeň

Zlín

PODOLÍ

 

U13+U12

 

15.9.19 10:30

FK PODOLÍ B

Žabčice

PODOLÍ

2019623A2A0701

MUŽI B

 

20.9.19 16:30

FK PODOLÍ

Blučina

PODOLÍ

2019623F1A0606

ŽÁCI ML

 

21.9.19 15:30

FK PODOLÍ

FK Vysočany

PODOLÍ

2019620A3A0807

MUŽI A

 

22.9. 10:00+10:00

SK Líšeň

Jihlava

PODOLÍ

 

U13+U12

 

22.9.19 10:30

FK PODOLÍ B

Židlochovice

PODOLÍ

2019623A2A0807

MUŽI B

 

22.9. 13:00

SK Líšeň

Ostrava

PODOLÍ

2.liga

Ženy A

 

22.9. 15:00

SK Líšeň

Troubsko

PODOLÍ

Divize

Ženy B

 

28.9. 10:00+12:00

SK Líšeň

Žďár n. Sázavou

PODOLÍ

 

U15+U14

 

28.9.19 9:00

Hrušovany

FK PODOLÍ

Hrušovany

2019623F1A0702

ŽÁCI ML

 

28.9.19 15:30

SK Babice n.S

FK PODOLÍ

Babice n/S.

2019620A3A0902

MUŽI A

 

29.9.19 10:30

Střelice

FK PODOLÍ

Střelice

2019623E1A0702

ŽÁCI ST.

 

29.9.19 13:15

Těšany

FK PODOLÍ B

Těšany

2019623A2A0902

MUŽI B

 

4.10.19 16:30

FK PODOLÍ

VIN.ŠUMICE

PODOLÍ

2019623F1A0805

ŽÁCI ML

 

5.10.19 10:00

FK PODOLÍ

Těšany

PODOLÍ

2019623E1A0806

ŽÁCI ST.

 

5.10.19 15:00

FK PODOLÍ

TJ Bohdalice

PODOLÍ

2019620A3A1006

MUŽI A

 

6.10. 10:00+10:00

SK Líšeň

Znojmo

PODOLÍ

 

U13+U12

 

6.10.19 10:30

FK PODOLÍ B

Přísnotice

PODOLÍ

2019623A2A1006

MUŽI B

 

6.10. 12:00

SK Líšeň

Hradec Králové

PODOLÍ

2.liga

Ženy A

 

6.10. 14:00

SK Líšeň

Okříšky

PODOLÍ

Divize

Ženy B

 

12.10.10:00+12:00

SK Líšeň

Znojmo

PODOLÍ

 

U15+U14

 

12.10.19 9:30

Ochoz

FK PODOLÍ

Ochoz

2019623F1A0903

ŽÁCI ML

 

12.10.19 10:30

Zbraslav

FK PODOLÍ

Zbraslav

2019623E1A0903

ŽÁCI ST.

 

       13.10.19 10:30

Vin. Šumice

FK PODOLÍ B

Vin Šumice

2019623A2A1103

MUŽI B

 

13.10.19 15:00

FC Čebín

FK PODOLÍ

Čebín

2019620A3A1103

MUŽI A

 

18.10.19 16:30

FK PODOLÍ

POZOŘICE

PODOLÍ

2019623F1A1004

ŽÁCI ML

 

19.10.19 10:00

FK PODOLÍ

Říčany

PODOLÍ

2019623E1A1005

ŽÁCI ST.

 

19.10.19 14:30

FK PODOLÍ

TJ Vilémovice

PODOLÍ

2019620A3A1205

MUŽI A

 

20.10.10:00+10:00

SK Líšeň

Hodonín

PODOLÍ

 

U13+U12

 

20.10.19 10:30

FK PODOLÍ B

Ochoz u Brna

PODOLÍ

2019623A2A1205

MUŽI B

 

26.10.10:00+12:00

SK Líšeň

Sparta Brno

PODOLÍ

 

U15+U14

 

26.10.19 9:30

Vev. Bítýška

FK PODOLÍ

V. Bítýška

2019623E1A1104

ŽÁCI ST.

 

27.10.19 12:45

Šlapanice B

FK PODOLÍ

Šlapanice

2019623F1A1104

ŽÁCI ML

 

27.10.19 14:30

FK Černá Hora

FK PODOLÍ

Černá Hora

2019620A3A1304

MUŽI A

 

27.10.19 14:30

RAFK B

FK PODOLÍ B

Rajhrad

2019623A2A1304

MUŽI B

 

27.10. 11:00

SK Líšeň

Čáslav

PODOLÍ

2.liga

Ženy A

 

1.11.19 16:30

FK PODOLÍ

Těšany

PODOLÍ

2019623F1A0103

ŽÁCI ML

 

2.11.19 10:00

FK PODOLÍ

Vojkovice

PODOLÍ

2019623E1A0103

ŽÁCI ST.

 

2.11.19 14:00

FK PODOLÍ

Boskovice „B

PODOLÍ

2019620A3A0104

MUŽI A

 

3.11. 10:00+10:00

SK Líšeň

Sparta Brno

PODOLÍ

 

U13+U12

 

3.11.19 10:30

FK PODOLÍ B

Šlapanice B

PODOLÍ

2019623A2A0104

MUŽI B

 

9.11. 10:00+12:00

SK Líšeň

Sparta Brno

PODOLÍ

 

U15+U14