SEZÓNA 2018/2019

Počítadlo návštěv

256490
Dnes
Včera
29
350

Fotbalový klub RENOCAR PODOLÍ z.s.

MUŽI „A“

2019620A3A   I.B třída dospělých skupina A  A3A

Muži 1. B třída skupina A kraj Jihomoravský 2019

Vedoucí : Josef ŠELIGA

Trenér: Oldřich DAVÍDEK

Soupiska „A“ mužstva: 

Kukleta Tomáš; Janoch Jindřich;  Jaroš Marek; Blažek Lukáš; Knap Pavel; Šťastný Daniel; Aujeský Michal;  Poláček Filip; Lazar Lubomír; Rolín Jakub; Inwald Tomáš; Dolák Jan; Liolias Daniel; Davídek Oldřich; Rozprým Martin; Gulda Martin; Poláček Petr; Novotný Jiří; Veselovský Tomáš; Nevídal Ondřej; Liolias Daniel; Brezány Dárius

 

%%%%%% 

ZÁPASY

 


 


 

Zápas č.2

č.1


 

 

STŘELCI BRANEK

STŘELCI BRANEK

GULDA MARTIN 

STEHLÍK ROMAN

 

 

 

 

  

ZápasZápas č.1

 

  

 

10. 08. 2019,  

1.mistrovský zápas FC MEDLÁNKY – FK RENOCAR PODOLÍ

                                                        Výsledek 0:2(pol.0:1)
                                Góly: 40.min Veselovský, 46.min Poláček P.

Sestava: Liolias – Aujeský(K), Davídek, Gulda, Inwald(Č.K.) - Veselovský, Nevídal, Šťastný, Knap – Poláček F., Poláček P.(68.Tichý,89.Rozprým

           Po dvouměsíční pauze se nám na trávníky vrací fotbalová soutěžní utkání, a to platí
 i pro podolský fotbal. Muži A zahájili letní přípravu pod vedením nového trenéra Oldřicha Davídka již před měsícem, a i přes intenzivní snahu a jednání se nám prozatím podařilo přivést pouze jednoho hráče, a to zkušeného Tomáše Veselevského z TJ Startu Brno. Mužstvo naopak opustila stálice základní sestavy Honza Lysák. Do nové sezóny tak vstupujeme s 16 vyvolenými.
         V prvním kole čekal na naše hráče již tradiční soupeř z brněnských Medlánek, kde bilance vzájemných střetnutí je vesměs vyrovnaná. Trenér podolských hned v prvním utkání musel řešit svízelnou situaci s malým počtem hráčů, a to když současně hráli i muži B. Nezbývalo mu tedy nic jiného než zvolit variantu hrajícího trenéra, která bývá riskantní, ale v dnešním zápase se vyplatila. Hned od první minuty utkání se podolští prezentovali aktivním pohybem a kombinační hrou, která soupeři činila nemalé potíže. Ten naopak hrozil především brejky, které dirigoval zkušený špílmachr domácích Šudoma. První gólové příležitosti na sebe nenechaly dlouho čekat a po křídelních akcích a dlouhých autech se postupně do vyložených šanci dostali Peťa Poláček, který hlavou mířil pouze vedle tyče, Tomáš Inwald, který z malého vápna přestřelil. Následná slibná standartka, kterou vybojoval Filip Poláček, zahrával Dan Šťastný, který mířil vysoko ke hvězdám. Šance, domácích byly ojedinělé a až na pár případů, kdy Lio pocuchal nervíky si s nimi obrana poradila. Už to vypadalo, že budou oba celky odcházet do kabin poločasovým smírem, když se k autovému vhazování postavil agilní Knap. Dlouhý hod prodloužil ve vápně Filip Poláček a odražený míč až na podruhé uklidil do sítě svou premiérovou trefou Tomáš Veselovský. Podolští si tak zaslouženě vybojovali poločasové jednogólové vedení.
Druhý poločas nemohl pro nás začít lépe, hned v druhé minutě se na zadní tyči prosadil Petr Poláček a měl tak přinést více klidu na kopačky podolských, ale nestalo se tak. Medlánky totiž druhý poločas vysunuly svou hru a obranný val o něco výše a donutily podolské k nakopávaní míčů. Ty se jim dařilo sbírat a dostávat se do většího a většího tlaku. V 60. minutě se navíc podařilo Tomáši Inwaldovi přidat několik dalších vrásek na čele nejen fanouškům Podolí, ale i samotným hráčům. Unikající záložník Medlánek totiž pocítil Tomovy základy kickboxu a tento zbytečný zákrok ho poslal předčasně do sprch. Od té chvíle začala hra na kočku a myš a domácí už nás téměř nepustili na jich polovinu. Podnikali sérii křídelních útoků s následnými centry do vápna, které obrana úspěšně odvracela a několikrát musel čarovat na brankové čáře i Lio. S vypětím všech sil se nám nakonec podařilo uhájit čisté konto a za odvedenou bojovnost a kompaktní výkon si z prvního mistrovského utkání  na hřišti soupeře odvážíme zasloužené 3 body.

Red PW